Ponosni pokrovitelj Mostar HalfMarathona

Prijavi se na HT ERONET humanitarnu utrku građana u dužini od 4 km i svojim sudjelovanjem pomozi rad udruge Down sindrom Mostar.

Ponosni partner manifestacije
PlayPause
Slider
Prijavljeni natjecatelji – Humanitarna utrka

Prijavljeni natjecatelji – Humanitarna utrka

Popis ažuriran 06.08.2020. godine.

Ime i prezime Spol Klub
Adi Karić Muško (Male)
Adisa Šabanovic Žensko (Female) ARK Banovići
Admir Husika Muško (Male) KA plus
Adriana Kukić Žensko (Female) ARK Banovići
Aida Hastor Žensko (Female) Škola trčanja Goražde
Ajda Bajric Žensko (Female) KA plus
Ajna Muftic Žensko (Female) Kakanj za 5
Aldijana žuljević Žensko (Female)
Aleksandra Saša Skorupan Žensko (Female)
Alen Hamzić Muško (Male)
Alma Hrnjic Žensko (Female) AK Novi Grad Sarajevo
Alma Kendić Žensko (Female) Škola Trčanja Goražde
Alma Okic Žensko (Female) Individualac
Amar Bajrovic Muško (Male)
Amar Zlojić Muško (Male) n/a
Amela Duraković Žensko (Female) Kakanj za 5
Amelia Deljkovic (Amel) Muško (Male) ARK Banovici
Ana Grgic Žensko (Female)
Ana Mari Misic Žensko (Female) Udruga studenata logopedije SALPSA
Ana Šandrk Žensko (Female)
Ana Šoljić Čuljak Žensko (Female)
Ana Vrančić Žensko (Female) /
Anastazija Pehar Žensko (Female)
Andrea Kožul Žensko (Female)
Andrea Soldo Žensko (Female)
Anđela Marić Žensko (Female) SaLPSA
Anita Stankovska Žensko (Female) Ohrid trcaT
Anita Šunjić Žensko (Female)
Ante Pavic Muško (Male) Ak Prud
Ante Petrović Muško (Male) GUMA M
Ante Štironja Muško (Male)
Antea Vrljić Žensko (Female) IND
Antonio Pavlović Muško (Male) Neretva run
Antonio Raič Muško (Male)
Arsenije Maliković Muško (Male) EPCG
Asmir Karailo Muško (Male)
Azra Klarić Žensko (Female)
Azra Muftic Žensko (Female) Kakanj za 5
Belma Krpo Muško (Male) Mostar Runners
Benedetta Sanfilippo Žensko (Female)
Benjamin  Tipura Muško (Male) n/a
BERNADETA DER KUZMANOVSKI Žensko (Female)
Bojan Bender Muško (Male)
BOJAN TORBICA Muško (Male)
Boris Šašić Muško (Male) /
Božana Gudelj Žensko (Female) IND
Branislav Milovanovic Muško (Male) Ark Banovići
Dajana Štironja Žensko (Female)
Dalibor Šilić Muško (Male)
Danijel Bukmir Muško (Male)
Danijel Levarda Muško (Male)
Danijela Tomičić Žensko (Female) SanusMotus
Darija Ćavar Đolo Žensko (Female)
Darijo Tošić Muško (Male)
Dario Lipovac Muško (Male) N/A
Dario Mihalj Muško (Male) Indovidualac
Darko Čale Muško (Male) IND
Darko Ćavar Muško (Male)
Darko Karačić Muško (Male)
Davorin Vidačković Muško (Male) GUMA M
Denis Pavlović Muško (Male) Neretva run
Dora Delić Žensko (Female)
Doris Rozić Žensko (Female)
Dragan Pinjuh Muško (Male)
Drazen Maric Muško (Male)
Draženka Penavić Žensko (Female) Mostar
Džan  Tipura Muško (Male) n/a
Džemal Pačariz Muško (Male) KA plus
Džemal Tipura Muško (Male) n/a
Dženana Bečić Žensko (Female) ARK Banovići
Edita Bajrić Žensko (Female) KA plus
Ela Cerkic Žensko (Female)
Elizabeta Krešo Žensko (Female)
Elma Pasic Žensko (Female) Klub nordijskog hodanja Sarajevo
Elmin Šehić Muško (Male)
Elza Kavazović Žensko (Female) Škola trčanja Goražde
Emina Adilović Žensko (Female) Škola trčanja Goražde
Emina Velagić Žensko (Female) Nemam
Emir Branković Muško (Male)
Emir Hastor Muško (Male) AK Goražde
Emir Smajic Muško (Male)
Ena Miloš Žensko (Female) /
Enis Šarić Muško (Male) ARK Banovići
Franjo Barić Muško (Male) GUMA M
Gabriela Markota Žensko (Female) GUMA M
Gabrijela Skaramuca Žensko (Female)
Goran Pranjić Muško (Male) GUMA M
Gordana Krčum Žensko (Female) IND
Gracija Kvesić Žensko (Female)
Hajrudin Hubana Muško (Male)
Hamza Ganić Muško (Male) KA plus
Hamza Salković Muško (Male) Atletski klub Goražde
Harun Parla Muško (Male)
Harun Šabanović Muško (Male) ARK Banovići
Helena Karlović Žensko (Female)
Helena Mikulić Žensko (Female) IND
Helena Skorupan Žensko (Female)
Ibrahim Zubača Muško (Male) Paradzemat
Ida Dugalić Žensko (Female)
Igor Ledic Muško (Male) Down sindrom
Igor Teofilović Muško (Male) GUMA M
Ilija Barbaric Muško (Male) BiH
Ilija Mistakoski Muško (Male) Ohrid trcaT
Ilija Vučemil Muško (Male) ..
Ines Delić Žensko (Female) /
Ines Popovac Žensko (Female) Mostar Runners
Irena Zovko Žensko (Female) Nn
Iva Marinović Žensko (Female) IND
Iva Raguž Žensko (Female)
Iva Sušilović Žensko (Female)
Iva Šimić Kozarić Žensko (Female)
Ivan Buntić Muško (Male) No Club
Ivan Cvetkoski Muško (Male) AK Ohrid trcaT
Ivan Grgurić Muško (Male)
Ivan Krištić Muško (Male)
Ivan Ljubić Muško (Male)
Ivan Milićević Muško (Male)
Ivan Novaković Muško (Male)
Ivana Bagarić Žensko (Female) IND
Ivana Božić Žensko (Female) Sanus Motus
Ivana Ćavar Žensko (Female) Mostar Runners
Ivana Ljubić Žensko (Female)
Ivana Primorac Žensko (Female)
Ivana Protic Žensko (Female)
Ivana Šimić Žensko (Female)
Ivana Vujević Žensko (Female) GUMA M
Ivano Cvetković (Cvitković) Muško (Male)
Ivica Karačić Muško (Male) GUMA M
Ivica Skender Muško (Male) GUMA M
Ivo Čarapina Muško (Male) BiH Mostar
Ivo Soldo Muško (Male)
Ivo Stanić Muško (Male)
Ivona Grbavac Žensko (Female)
Ivona Soldo Žensko (Female)
Izudin Hrusto Muško (Male) KA plus
Jasmin Đonko Muško (Male)
Jasmina Hodzic Žensko (Female)
Jelena Radić Kustura Žensko (Female)
Jelena Vujacic Žensko (Female)
Jone Stankovski Muško (Male) Ohrid trcaT
Josip Crnjak Muško (Male)
Josipa Halic Žensko (Female)
Josipa Njavro Žensko (Female) Udruga SaLPSA
Kata Novaković Žensko (Female)
Katarina Bartula Žensko (Female)
Katarina Plećaš Žensko (Female) Sanus Motus
Kemal Herak Muško (Male) Škola trčanja Goražde
Klaudija Mikulić Žensko (Female)
Kristina Jurišić Žensko (Female)
Kunihiro Shiraishi Muško (Male)
Lajla Bajrić Žensko (Female) KA plus
Larisa Šabanović Žensko (Female) ARK Banovići
Laura Bušić Žensko (Female) Mostar Runners
Lejla Hastor Žensko (Female) Skola trcanja Gorazde
LENKA TORBICA Žensko (Female)
Leona Muratovic Lepes Žensko (Female)
Luka Plećaš Muško (Male)
Lukrecija Krstičević Žensko (Female) Rukometna akademija Jerkovac
Maja Tošić Žensko (Female)
Maja Trolić Žensko (Female) Sama svoj klub 🙂
Manuela Skaramuca Žensko (Female) Mostar Runners
Marica Grcevic Žensko (Female)
Marija Akmadžić Žensko (Female)
Marija Jeličić Žensko (Female)
Marija Ljubić Zovko Žensko (Female)
Marija Topić Marinović Žensko (Female) IND
Marijana Jovanovic Žensko (Female)
Marijana Knezevic Žensko (Female)
Marijana Leventić Žensko (Female)
Marijo Krešić Muško (Male) IND
Marijo Marić Muško (Male) Udruga za Down sindrom Mostar
Marina Krešić Žensko (Female)
Marina Šaran Žensko (Female) GUMA M
Marina Šimunović Žensko (Female) BodY fit by Marina
Marinela Marinovic Žensko (Female)
Mario Dogan Muško (Male) GUMA M
Mario Novak Muško (Male)
Marko Kožul Muško (Male) GUMA M
Martina Zovko Žensko (Female) Nn
Martina Zovko Žensko (Female) Š.P.K. Zrinjski
Matea Adrušić Žensko (Female)
Matea Bagarić Žensko (Female)
Matea Lončar Žensko (Female)
Matea Pobrić Žensko (Female) IND
Mateo Marinković Muško (Male)
Mateo Obrovac Muško (Male) GUMA M
Matijas Copf Muško (Male)
Mejrem Mušić Žensko (Female)
Melani Šarić Žensko (Female) GUMA M
Mensur Muftic Muško (Male) Kakanj za 5
Merima Hubjer Žensko (Female) Škola trčanja Goražde
MERIMA MAKSUMIC Žensko (Female)
Merima Tanović Žensko (Female)
Meris Dragolj Muško (Male) Škola trčanja Goražde
Mihail Stankovski Muško (Male) Ohrid trcaT
Mila Majić Žensko (Female)
Miranda Raič Žensko (Female) Sanus Motus
Miranda Žderić Žensko (Female) Sun Run
Mirsad Halilcevic Muško (Male) N/A
Mirza Ćupina Muško (Male) IT Odjel
Mirzeta Haracic Žensko (Female) KA+5
Mladen Petrović Muško (Male) Bez kluba
Monia Drežnjak Žensko (Female) GUMA M
Monika Glibić Žensko (Female) /
Monika Grubišić Žensko (Female)
Mustafa Jamak Muško (Male) AK Novi Grad
Naida Agić Žensko (Female) N/A
Naida Pervan Žensko (Female) AK Pace Konjic
Naomi Manđeralo Žensko (Female) OK “Troglav” Livno
Naum Taneski Muško (Male) Охрид трчаТ
Nedzad Haracic Muško (Male) KA +
Nermin Marić Muško (Male) IT Odjel
Nika Vrljić Žensko (Female) IND
Nikica Marinković Žensko (Female) ASK Split
Nikolina Drmac Žensko (Female)
Nina Lončar Žensko (Female)
Nina Petković Žensko (Female) IND
Nora Bagarić Žensko (Female)
Pavao Bikić Muško (Male) GUMA M
Petra Bandic Žensko (Female)
Petra Ćuže Žensko (Female) VMGM
Radenla (RADENKA POPOVIC IGNATKOV) Žensko (Female)
Renata Vitasović Žensko (Female) Sun Run
Rijad Brodlija Muško (Male) KA plus
Rita Sanfilippo Žensko (Female)
Ruzica Bošković Žensko (Female)
Samed Krpo Muško (Male)
Sanda Kavazovic Žensko (Female) Skola trcanja Sanus Motus
Sanela Avdibegović Žensko (Female) Škola trčanja Goražde
Sanita Bišić Žensko (Female) Nema
Sanja Savić Žensko (Female) ARK Banovići
Sanja Vidić Žensko (Female)
Sedin Šehić Muško (Male) ARK Banovići
Sejla Maslo Cerkic Žensko (Female)
Selma Mrgan Žensko (Female) Skola trcanja Sanus Motus
Selma Sakovic (Šaković) Žensko (Female)
Semir Paldum Muško (Male) Skola Trcanja Gorazde
Silvana Raspudic Žensko (Female)
Slađana Kožul Žensko (Female)
Slaven Žilić Muško (Male) IND
Slavica Ljolje Žensko (Female)
Slavica Raspudić Žensko (Female)
Sonja Culjak Žensko (Female)
Sonja Tabak Žensko (Female)
Spomenka Čale – Bagarić Žensko (Female)
Stela Čučak Žensko (Female) MostarRunners
Sumeja Haracic Žensko (Female) KA+5
Svjetlana Glibić Žensko (Female) /
Šimun Herceg Muško (Male) IND
Taikan Shiraishi Muško (Male)
Tanja Marić Žensko (Female) Udruga za Down sindrom Mostar
Tea Puh Žensko (Female) IND
Tončica Buličić Žensko (Female)
Toni Mustapić Muško (Male) GUMA M
Una Belko Žensko (Female) It odjel
Valentina Zeko Žensko (Female) GUMA M
Valentino Bošković Muško (Male)
Vana Sabljić Žensko (Female)
Vanesa Stipanov Žensko (Female) MK Marijan
Vanja Krešić Žensko (Female)
Vanja Mihalj Žensko (Female) HPD Prenj 1933 Mostar
Vedran Ramljak Muško (Male) IND
Vedrana Baljak Žensko (Female)
Vesna Mustapić Žensko (Female)
Viktorija Doko Žensko (Female)
Vinko Kutle Muško (Male) GUMA M
Vlasta Palinić Žensko (Female)
Vlatka Leko Žensko (Female) IND
Vlatko Marinović Muško (Male) IND
Zahra Muftic Žensko (Female) Kakanj za 5
Zdravka Barišić Žensko (Female)
Zeljana Bevanda Žensko (Female)
Zinaida Maslo Žensko (Female) Sama svoj klub 🙂
Zoran Tabak Muško (Male)
Zoran Vrdoljak Muško (Male) GUMA M
Zvonimir Mustapić Muško (Male) GUMA M
Zvonko Bagarić Muško (Male)
Žana Ćorić Žensko (Female)
Željka Vidačković Žensko (Female) GUMA M